top of page
.png)

Choose Your Pricing Plan
Find one that works for you
Pay Monthly
1.35$Every month12 months of the weekly Cheat Sheet with teaching tips, ideas, and resources.Valid for 12 months- Weekly Cheat Sheet
- One ELA resource each month valued at $3.50
- Total yearly resources valued at $42
One-Time Payment
1.50$12 months of the weekly Cheat Sheet with teaching tips, ideas, and resources.Valid for 12 months- Weekly Cheat Sheet
- One ELA resource each month valued at $3.50
- Total yearly resources valued at $42
bottom of page